Úřední deska

UPOZORNĚNÍ: Veřejnoprávní smlouvy jsou uveřejňovány v samostatné záložce: Obecní úřad ------ Zveřejňování smluv - dotace z rozpočtu obce Hlinka

UPOZORNĚNÍ: Schválený rozpočet obce, schválená rozpočtová opatření a schválený střednědobý výhled rozpočtu obce jsou zveřejňovány v samostatné záložce: Rozpočet a ostatní dokumenty k hospodaření obce. V tištěné podobě jsou dokumenty k dispozici v kanceláři účetní obce na Obecním úřadě Hlinka, Hlinka 25.

UPOZORNĚNÍ: Schválené rozpočty a schválená rozpočtová opatření mikroregionů a sdružení obcí, v nichž je Obec Hlinka členem, jsou zveřejněny v samostatné záložce: Rozpočty a ostatní dokumenty Mikroregionů. V tištěné podobě jsou dokumenty k dispozici v kanceláři účetní obce na Obecním úřadu Hlinka, Hlinka 25.

Naposledy změněno: 16. 5. 2017 11:33

pata.jpg